بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ نوشته شدن این متن در روز پنجم تیر ماه 1399 است.

1-من فکر میکنم دنیا به باغ های (باغ ویلا هایه) زیادی نیاز دارد چون واقعا به درد بخور است.

2- آیا میتوان به جای پول کاغذی به مردم عزیز دنیا در کارتهایشان بی نهایت عدد به رایگان و جایگزین پول کاغذی بشود داد؟ اگر بشود من فکر میکنم چه دغدغه مهمی از رو دوش انسانها بر داشته میشود.

3- من فکر میکنم انسان ها به آب شرب بیشتری در این تاریخ از دنیا نیاز دارند و باید کاری برای آن بکنند و آن را بدست بیارند. دلیل چنین فکرم به خاطر این است که آذوغه ما از آب به دست میآید، شستشوی ما نیز از آب بدست میآید.

4- من فکر میکنم ماری جوانا و حشیش چقدر خوب نبودن، و زشت بودن و کثافتی های دعوا یک انسان با انسان دیگر را به انسان نشان میدهد و به او می آموزد که دعوا نکند پس چه عیبی دارد یه چند بار انسان آنها را استفاده کند (البته به غیر از افراد مسن ها! چون هم برای افراد مسن( سن بالا ) از لحاظ سنگین بودن این مواد خطرناک است و هم افراد مسن که دعوا نمیکنند با یکدیگر یا کسی دیگر و بنابر این آسیبی به کسی نمیرسونند حالا نمیدونم چرا ولی فکر کنم این به خاطر تجربه آنها در آن چند سالی است که سنشان وقت گذررانده) حتی چند بار مختصر مثلا یه 3 ماه استفاده کند و دیگر استفاده نکنند که البته این را باید دکتر اثبات کند و یه مجوز هم برای ایرانی های عزیز اگر اثبات شد صادر شود چون در دین ما در قرآن کریم از طرف خداوند گفته شده که نجس و یا حرام است، که این را علما ببینند اگر میشود یه گریزی بزنیم و استفاده کنند مردم البته اگر اثبات شد که درست است.

5- من فکر میکنم انسان ها به ربات هایی که فقط کارهایشان را انجام دهند وسخنگو نباشند نیاز دارند و دلیل این که سخنگو نباشند را گفتم این است که خودم سخنگوشو دوست ندارم این سلیقه من هست دیگر میبخشید.

البته برآورده شدن این مطالب بعد از این که انشالا جنگ در دنیا تمام شد محقق است.

اگر میشود روی این پنج مطلب خواهشا سریعا تحقیق کنید و اگر شدنی و درست بودن سریعا اینها را برای انسانها برآورده کنید بلکه کمکی به آنها بشود و فکر کنم به احتمال زیاد اگر این پنج مطلب (اولا درست باشد) به انسانها برسد به احتمال خیلی زیاد انسانها با دارایی هایی که از گذشته تا این تاریخ از دنیا به دست آوردنند دیگر به چیزی دیگر نیاز نداشته باشند این مطلب فقط فکر و نظر من بود باز هم تاکیید میکنم که فقط فکر ( یا ایده ) و نظر من بود و خودم از اثبات درست بودن آنها عاجز هستم چون علمش رو ندارم و به خاطر دلسوزی برای همه به غیر از داعش که لعنت خدا بر آنها باد، گفتم اگر این پنج مطلب که در ذهن من ایجاد شده، خلق شده را که خودم از اثبات کردن درست بودن آنها عاجز هستم را مطرح کنم که در این وضع بد اقتصادی و کم بودن درآمد مردم دنیا بلکه کمکی به آنها انشالا به امید خدا بشود. و در آخر اگر این پنج مطلب هیچ کدام صحیح نبود و برآورده نشد اگر غصه دارید بگم که غصه نخورید غمی نیست چون خداوند هستند حالا میخواهید باور کنید میخواهید باور نکنید ما انتهای دنیامان عالی میشود. 

پایان.

خدا حافظ

پنج مطلب که انشالا درست باشه

فکر ,مطلب ,انسان ,درست ,میکنم ,اثبات ,پنج مطلب ,من فکر ,فکر میکنم ,این پنج ,درست بودن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اسکن حرفه ای مدارک و اسناد سازمانی آموزش لوازم باربي علمی و مهندسی مطالب اینترنتی shahrfarshe hamechiblog حیاط خلوت abujasempes دانلود پروژه مهر